Komentarze (10)
moon1994
4 Mayo 2011
Hahaha, nie wątpliwie Przemu... co najwyżej mógłby zrobić krzywdę uściskiem, niczym więcej :lol::lol2:
Cuenta eliminada
26 Abril 2011
przemu zapewne
Cuenta eliminada
26 Abril 2011
ale jak by wam jebą to by was powybijał;/
Cuenta eliminada
19 Abril 2011
kolega zgubił klatę:)
Cuenta eliminada
17 Abril 2011
jestem tego samego zdania co LATO..
Cuenta eliminada
17 Abril 2011
powiem tak wielka łapa mała klata .
Cuenta eliminada
17 Abril 2011
dla mnie c!%#$jowo to wyglada
I92O
17 Abril 2011
o nogach pewnie nie ma co wspominać.
Cuenta eliminada
17 Abril 2011
przedramie rowne jak nie wieksze od lapy, maly bark, na
koszulce zerowy zarys klatki
koszulce zerowy zarys klatki
Cuenta eliminada
17 Abril 2011
podworkowym koxem troszke zalatuje, lapa to nie wszystko