kulturystyka - sweet focie i w lusterku cz.2 | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (10)

4 Mayo 2011
Hahaha, nie wątpliwie Przemu... co najwyżej mógłby zrobić krzywdę uściskiem, niczym więcej :lol::lol2:
26 Abril 2011
przemu zapewne
26 Abril 2011
ale jak by wam jebą to by was powybijał;/
19 Abril 2011
kolega zgubił klatę:)
17 Abril 2011
jestem tego samego zdania co LATO..
17 Abril 2011
powiem tak wielka łapa mała klata .
17 Abril 2011
dla mnie c!%#$jowo to wyglada
17 Abril 2011
o nogach pewnie nie ma co wspominać.
17 Abril 2011
przedramie rowne jak nie wieksze od lapy, maly bark, na
koszulce zerowy zarys klatki
17 Abril 2011
podworkowym koxem troszke zalatuje, lapa to nie wszystko