Komentarze (8)
Akun dihapus
25 April 2011
Popracuj nad klatą i radze najpierw na sucho jechac :)
Akun dihapus
5 April 2011
widziales kieds sztange n OCZY ? albo ciezar?
Akun dihapus
23 Maret 2011
nie
Akun dihapus
23 Maret 2011
suple jakies byly?
Akun dihapus
23 Maret 2011
Długo droga przed tobą, jak przed każdym, powodzenia.
xXxMaNeYzIoMxXx
23 Maret 2011
jak od grudnia to dobrze idzie tylko przyloz sie bardziej do barkow ;] co szruksy dobre ;)
Akun dihapus
23 Maret 2011
od grudnia
xXxMaNeYzIoMxXx
23 Maret 2011
jaki staz?