Komentarze (11)
Cuenta eliminada
10 Marzo 2011
Cześć leszczu, co tam ?
Cuenta eliminada
10 Marzo 2011
wiem jakiś leszczy ;]
Cuenta eliminada
9 Marzo 2011
A ty wiesz kogo krytykujesz ? Bo chyba nie.
Cuenta eliminada
8 Marzo 2011
S112 nie gadaj z debilami, dwóch chłopaków (podejrzewam że są parą) dodało po fotce na której forma jest zerowa i nie potrafią przyjąść krytyki tylko wzajemnie się bronią :)
Cuenta eliminada
8 Marzo 2011
jak coś masz do mnie to mi to napisz na priv a nie tu
smietnik robisz i zgrywasz kozaka..napisałem co mysle
wkoncu od tego jest ten klan.. nie potrafisz przyjąc krytyki..
smietnik robisz i zgrywasz kozaka..napisałem co mysle
wkoncu od tego jest ten klan.. nie potrafisz przyjąc krytyki..
Cuenta eliminada
8 Marzo 2011
Przepraszam, szczypiorze. :)
Cuenta eliminada
7 Marzo 2011
to jest twoja odpowiedz.. to sie ałes...
Cuenta eliminada
7 Marzo 2011
Na czole sobie zrób tatuaż. :)
Cuenta eliminada
7 Marzo 2011
z której strony lepiej ??
Cuenta eliminada
7 Marzo 2011
To ja już lepiej wyglądam xD
Cuenta eliminada
7 Marzo 2011
nietoperz..