Komentarze (16)
xXxRobinhoOxXx
26 Januari 2011
dojebane
Akun dihapus
26 Januari 2011
plery jak z blood and bone dobre dobre
Akun dihapus
20 Januari 2011
Koks ;d
Akun dihapus
13 Januari 2011
No, no.
Akun dihapus
13 Januari 2011
kozak :D
fafalek88
10 Januari 2011
mega :D:D:D !!!!
moon1994
21 Juni 2010
Pozazdrościć !!
Akun dihapus
7 Mei 2010
mega ;) pozdro (;
Akun dihapus
6 Mei 2010
ja to widze dwie glowy na tych plecach:D z tych miesni sie tak ulozyly...nie no serio jest czego zazdroscic;]
Akun dihapus
6 Mei 2010
kurcze dobre plecy...potwierdzam jedne z lepszych jakie dotad widzialem :)
RAMIX
6 Mei 2010
chyba najlepsze plecy jakie tu wadziłem i wcale nie przesadzę jak jedne z lepszych w ogóle jakie wadziłem
Akun dihapus
9 April 2010
widac ze niektorzy potrafia plecki porzadnie zrobic;]
Akun dihapus
26 Maret 2010
widać wiele pracy po tych plecach ;) jest czym się pochwalić szacun ;) pozdro i zapraszam do obejrzenia mojej rzeźby :P pozdro
VESPER
VESPER
Akun dihapus
26 Maret 2010
Plecy konkret ;)
Akun dihapus
25 Maret 2010
ale masa ja tez tak chce:D
HuskyOVB
25 Maret 2010
Zapraszam do czytania mojego opisu... pozdrawiam Adam...