Komentarze (3)
Cuenta eliminada
27 Marzo 2010
nie ale widać ze jedno ramie masz niżej
Cuenta eliminada
27 Marzo 2010
Chyba tragedii nie ma....
Cuenta eliminada
23 Marzo 2010
na jednym ramieniu plecak nosiłeś??