Komentarze (8)
Akun dihapus
28 September 2010
no nie najgorzej...ale plecy malo szerokie;]
Akun dihapus
16 April 2010
W jakim oświetleniu? Tylko z flesza a poza tym ciemno wokół? Bo fajnie taki... kulturystyczny kolorek wyszedł :)
Akun dihapus
5 April 2010
Dokładnie... Niepotrzebnie tak odchylasz się do tyłu. Przy pozowaniu staraj się wyprostować i tylko delikatnie odchylać się ku tyłowi naprężając wszystko.
Akun dihapus
31 Maret 2010
No ładnie ;D
Akun dihapus
18 Maret 2010
Fajna rzeźba, najlepiej wyszły barki
Akun dihapus
18 Maret 2010
dużo ku tyłowi sie nie odchylilem ;), powoli mieso chwytac bede lecz nie za wszelka Cene.
Akun dihapus
11 Maret 2010
Ta:D trza się wyprostować a nie chylić ku tyłowi:P
Pyrcin
8 Maret 2010
Fajna , harmonijna sylwetka , teraz dołożyć mięsa i będzie godnie