Komentarze (39)
Cont șters
23 lutego 2014
I to jest plecak :)
Cont șters
23 marca 2011
srodek pleców ładny
Cont șters
8 lutego 2011
Noo plecki zajebiste !
Cont șters
19 listopada 2010
ALE RZEŹBA GRATULUJE
Cont șters
6 października 2010
ALE PLECY ...WPOZO ...
Cont șters
13 lipca 2010
Fajnie by było jak by plecy tak rosły od samego podciągania się na drążku no ale on też się przysłużył do ich rozwoju :P
moon1994
13 lipca 2010
No tric jednak fajny ; ) Ale tutaj go nie było widać więc sory ; p
CofnijSie
13 lipca 2010
na tym drązku plecy wychodowales ?:P
Cont șters
13 lipca 2010
Nad tricepsem też sporo pracuje i jest nawet troszkę dalej moje zdjęcie na którym go pokazuje :P
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/2,Fotki_klanowiczow_oraz_ekipy_klanu_Kulturystyka/34761995,,1278939514#foto
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/2,Fotki_klanowiczow_oraz_ekipy_klanu_Kulturystyka/34761995,,1278939514#foto
moon1994
8 lipca 2010
Właśnie o tricu mówię... Nie krytykuję go tylko wyrażam swoje zdanie zjebie.
Cont șters
8 lipca 2010
moon ; Słaba łapa ?? sam masz w h#%!$j mniej a go krytykujesz ?
Konkretne plecy i łapki , Troche trica dopracuj i bd elegancko ;))
Konkretne plecy i łapki , Troche trica dopracuj i bd elegancko ;))
DuchowoMocny333
8 lipca 2010
zajebiste plecy ;) szacun ;]
Cont șters
24 czerwca 2010
skubaniec:)
moon1994
21 czerwca 2010
No łapa słaba ale plecy ... w#$%!bane ; D
Cont șters
5 czerwca 2010
Zajebista rzezba ;) Plecy dobre ;) Ale lapy to ja tam nie widze ;)
Cont șters
26 maja 2010
ladnie...ale cos na dole chudo strasznie;]
Cont șters
26 maja 2010
ładnie.. :]
Cont șters
26 maja 2010
nie no plecy bomba:)
Cont șters
20 maja 2010
szacunek:)dobre gabaryty
Cont șters
20 maja 2010
supcio
RAMIX
20 maja 2010
:) jestem zwolennikiem wielkich i masywnych pleców i nie gonie do pocięcia ale powiem ze szacunek sie należy i to straszny pozdro
debilos1920
20 maja 2010
dla mnie najlepsze na fotce :)
Cont șters
13 maja 2010
to są skatowane plecy panowie:)
Cont șters
8 maja 2010
elegancko suchy czysty miesien :)
Cont șters
7 maja 2010
elegancko :)
GaLLuS
14 kwietnia 2010
nice ;) ja tak za 2 lata bd wygładał
Cont șters
7 kwietnia 2010
zajebis..te:))))
Cont șters
6 kwietnia 2010
no niezle niezle...ale najszerszy maly sie przy reszcie wydaje;p
Cont șters
6 kwietnia 2010
nieżle!!!
Cont șters
6 kwietnia 2010
mocne :)
Ero161991
1 kwietnia 2010
niezłe plecy,jeszcze trochę masę zwiększyć,i popracować nad ramionami i będzie wypas
Cont șters
1 kwietnia 2010
plecy ogień:D tak trzymac :D
Cont șters
31 marca 2010
swietne plecy:)
Pyrcin
6 marca 2010
ten jaki wysuszony i wyseparowany..
Cont șters
1 grudnia 2009
no mocno przypięte na drążku ciekawe jak bez niego jest...
SzUlACsS123
7 listopada 2009
żeźba konkret oby tak dalej
Cont șters
6 listopada 2009
konkret.
Cont șters
4 listopada 2009
ładnie,ładnie. przyrostów życzę
Cont șters
3 listopada 2009
no.. zajebiści. ;)