Komentarze (10)
Cuenta eliminada
13 stycznia 2011
Jak sie bedziesz garbil to tez nic nie da :>:> od tego wiekszy nie urosniesz :P:P:P
Cuenta eliminada
22 października 2010
Ciekawy Tatuaż ; /
Cuenta eliminada
11 września 2010
zdejmi psodnie
Cuenta eliminada
13 maja 2010
słabo ale ćwicz dalej
Cuenta eliminada
12 kwietnia 2010
ja nic nie widzę...
Cuenta eliminada
9 kwietnia 2010
plecy? czy tylko klata i biceps trzeba pokazywać? widać przecież najszersze i trochę prostowniki
Cuenta eliminada
9 kwietnia 2010
cotu komentować?
Cuenta eliminada
2 marca 2010
CENTRUMKONCA
Cuenta eliminada
6 października 2009
Na razie słabo,ale wszytko przed tobą
Cuenta eliminada
6 października 2009
chudo......