kulturystyka - Fotki klanowiczów oraz ekipy klanu Kulturystyka | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (17)

13 січня 2012
gdzie gorna klata?
16 січня 2011
:napalony:
10 грудня 2010
mmm.... nieźle :)
28 жовтня 2010
Wiem ;] i o to chodzi ;p
22 жовтня 2010
w ogole nie widac zebys cwiczyl:D
21 жовтня 2010
Taaaa...w ogóle nie trenowałem, sama mi taka urosła.
20 жовтня 2010
Klata fajna ;p to Genetycznie co ?
28 вересня 2010
co tu pisać. zazdroszczę budowy ciała...
11 вересня 2010
proszę nizej
24 липня 2010
super! :)
1 червня 2010
3 lata... ale proporcje więcej niż zadowalające. dnx za odp.
26 травня 2010
moj ulubieniec:)
10 травня 2010
Na tym zdjęciu forma po niecałych 3 latach treningu
3 травня 2010
Konstrukcji klaty tylko zazdrościć wielka rozłożysta ... też bym taką nie pogardził , bym się na arnolda zrobił :D
3 травня 2010
ile czasu, jak możesz to odpisz na pv ile czasu się budowałeś"
28 квітня 2010
szacun ziomuś dobra klata
4 квітня 2010
Jesteś wielki