Komentarze (5)
Akun dihapus
2 Januari 2011
dobrze to będzie za kilka miesięcy :D
Akun dihapus
30 Desember 2010
moze i za daleko zdjecie ale widac ze jest dobrze :)
DuntTouchIt
30 Desember 2010
idzie w dobrą stronę ;)
Akun dihapus
30 Desember 2010
pewnie taaa
moon1994
30 Desember 2010
Coś tam widać ale za daleko zdj...