20101213694 [1024x768]
Komentarze (6)
Účet je odstraněn
26 prosince 2010
4 ki nie sa slabe widzialem gorsze potrzeba troche masy i bedzie git:D katuj ostro z tematem:D
Účet je odstraněn
16 prosince 2010
Wiem wiem ;) Narazie chodziło mi o sepracje mięśni bo lewa noga a prawa to było niebo i ziemia dlatego cieszę się z tego co jest a po nowym roku juz ostro z tematem ;)
Účet je odstraněn
15 prosince 2010
No racja, czworogłowe katuj, ale tez nie zapominaj o dwugłowych ;) jest ok
Deoler
14 prosince 2010
Będzie dobrze jak zmasujesz,na ogół ok..
Účet je odstraněn
14 prosince 2010
zarysy widac ale duze to one nie sa;]
DuntTouchIt
14 prosince 2010
czwórki się wydają słabe katuj nogi