Komentarze (6)
Cont șters
27 Noiembrie 2010
Ogólnie w łapie jest jakieś 43... trening typowo na rzeźbę... duzo powtorzen na tric, nie wielki ciezar i jak iwdac, chyba sa efekty, spadek masy, ale uzyskanie jakosci miesnia
Cont șters
27 Noiembrie 2010
Jest Moc !!
Cont șters
27 Noiembrie 2010
nom przedramie itric ladny...klaty tez cos widac ale bark chyba maly:)
Cont șters
27 Noiembrie 2010
nog nie prezentujesz wiec mogles zarzucic cos na dol ;]
tric jest dobry ....
tric jest dobry ....
Cont șters
27 Noiembrie 2010
elegancki tric i przedramię ;)
Cont șters
27 Noiembrie 2010
Fajnie zbudowana łapa;-)