Komentarze (36)
Akun dihapus
11 Februari 2011
kozak moze kiedys dojde do tego mam nadzieje
Akun dihapus
10 Februari 2011
piekno mięśnia :D
Akun dihapus
7 Februari 2011
ogień :D
citek83
4 Februari 2011
świetny brzuch.
Akun dihapus
2 Februari 2011
szacun ;)
Akun dihapus
21 Januari 2011
wow
Akun dihapus
19 Desember 2010
konkretnie pzdr
Akun dihapus
28 November 2010
sylwetka genialna;]
Akun dihapus
25 November 2010
osmiopak robi wrazenie;d szacun:)
Akun dihapus
24 November 2010
zajebiste muły. Bedę dążył do takiego efektu
Akun dihapus
24 November 2010
ladnie ladnie... mam 16 lat i darze do czegos takiego tez..;d
jeszcze sporo mi brakuje :D ale wierze w siebie :D
jeszcze sporo mi brakuje :D ale wierze w siebie :D
Akun dihapus
21 November 2010
Wszystko na miejscu ! Gratulacje ;P kaptury ma dobre nie wiem czemu sie trzepiacie ;P
hardlife27
20 November 2010
pierwsza klasa
MrK8
11 November 2010
w sam raz na Trenuje24.pl :)
Akun dihapus
10 November 2010
to nawet nie jest 6 pak tylko 8 pak :D
Przybysz93
10 November 2010
Kozacko w ch*uj ;D nie ma co ;)
Akun dihapus
10 November 2010
brawo
Akun dihapus
10 November 2010
ten kaloryfer ;p podziwiam
Akun dihapus
10 November 2010
jaka waga i wzrost ? :)
Akun dihapus
9 November 2010
no to zacznij cwiczyc;]
brzuch fajniy genetycznie;)
brzuch fajniy genetycznie;)
Akun dihapus
9 November 2010
ohho pogratulować tylko kaloryferka:P
Akun dihapus
9 November 2010
chce taaki brzuch :(
Akun dihapus
9 November 2010
ladnie..wszystko elegancko poszlo...;]
moon1994
9 November 2010
W$%#!biście ; ) Jeszce kaptury w będzie w c!%$#j dobrze ! ;D
Akun dihapus
9 November 2010
no abs kozak gratulacje ; )
Akun dihapus
9 November 2010
Elegancko
poturbowany24
9 November 2010
gratulacje
Akun dihapus
9 November 2010
Dobra sylwetka.
Akun dihapus
9 November 2010
No ladnie do takiego czegos wlasnie daze.
Akun dihapus
9 November 2010
dobrze
Akun dihapus
9 November 2010
ładnie, ładnie !
doskonale widać efekt długotrwałych treningów !
doskonale widać efekt długotrwałych treningów !
Akun dihapus
9 November 2010
Nieźle :)
Akun dihapus
9 November 2010
no ładnie:)
Akun dihapus
9 November 2010
hmm, kaptury? :)
Akun dihapus
9 November 2010
zajebisty abs :)
Akun dihapus
9 November 2010
Wszystko Pięknie ładnie ; )