Komentarze (19)
Cont șters
25 Decembrie 2010
jest git nie słuchaj tych palantów he
Cont șters
17 Decembrie 2010
i po co te wyzwiska...mi się podoba w szczególności
kaptury i barki :) ale jest to opinia osoby której bardzo dużo brakuje wiec wiadomo:)
kaptury i barki :) ale jest to opinia osoby której bardzo dużo brakuje wiec wiadomo:)
Cont șters
13 Decembrie 2010
dotyraj sobie dziewczyno cycki,bo jesteś decha jak h.j^ ^
Cont șters
10 Decembrie 2010
haha 1 mi dała...dzieki miło mi dodaj mnie jeszcze do czarnej listy;] grubasku?ty jakaś ułomna chyba jesteś jak tak uważasz...widziałas kiedykolwiek gruba osobę?chyba nie:/
żal mi Ciebie dziewczyno.
żal mi Ciebie dziewczyno.
Cont șters
10 Decembrie 2010
grubasku przeczytaj komentarz właściciela i bierz z niego przyklad.
Cont șters
10 Decembrie 2010
Sam jesteś śmieszny -.- i sam wiesz najmniej.
Cont șters
10 Decembrie 2010
ta dziewczyna poniżej jest śmieszna,najwiecej się udziela,a najmniej wie...miałem tego nie komentować,ale nie da się obojętnie przejść koło tych komentarzy.mi sie sylwetka podoba...co do klatki to fakt przydało by się na niej jeszcze troche masy,ale i tak jest nieźle...kaptury w$!%#bane sa.pozdro.
Cont șters
10 Decembrie 2010
klata malutka ... po za tym niźle
Deoler
9 Decembrie 2010
Jest dobrze.. zmasuj jeszcze klateczkę i będzie git:]
Cont șters
9 Decembrie 2010
Konkretnie
Cont șters
9 Decembrie 2010
bardzo ladnie .....
Cont șters
9 Decembrie 2010
wydaje sie wam wrzuce inna fotke to zobaczycie ze nie jest tak wasko:D
Cont șters
9 Decembrie 2010
jak chwytasz sztange bez palców?? :D
Cont șters
9 Decembrie 2010
chodzilo o szerokosc a nie o same barki...widac wlasnie ze jednak boli a nie motywuje;]
Cont șters
9 Decembrie 2010
nie narzekam na barki,a krytka mnie motywuje:D
DuntTouchIt
9 Decembrie 2010
co do barów to prawda , wąsko jest ;) ale sylwetka jak najbardziej na miejscu ,podoba mi się ;)
Cont șters
9 Decembrie 2010
ktos tu nie przyjmuje krytyki;]
Cont șters
9 Decembrie 2010
wkurzaja mnie dziewczyny co gowno robia a zdanie i opinie na ten temat wyrazaja jakim jest sylwetka ;/
Cont șters
9 Decembrie 2010
kapturki również ładne, tylko zdaje się, że wąsko w barach ;p