Komentarze (19)
Akun dihapus
26 Desember 2010
nogi masz krzywe jak skoczek narciarski...
Akun dihapus
31 Oktober 2010
prawa noga bo jakiejś operacji albo kontuzji ?
Akun dihapus
30 Oktober 2010
lekarz lekarz jeszcze raz lekarz :)
Akun dihapus
29 Oktober 2010
micha, micha jeszcze raz micha;d
Akun dihapus
29 Oktober 2010
czlowieku zapierdalaj do michy bo jestes cholernie chudy...
kamios45
28 Oktober 2010
strasznie chudo
Akun dihapus
28 Oktober 2010
nabyta pewni.... za malo witamin itp podobno to jest odwracalne. po paru latach gry w noge chyba by nie mial takich ladnych nog
Akun dihapus
28 Oktober 2010
Dla każdego piłkarza tak sie nogi wykrzywiają ale czy ty grasz w nogę ?czy to wada w rodzona:P
Akun dihapus
28 Oktober 2010
a no nogi krzywieją ponoć od piłki nożnej :d ale cieszmy sie, że to nie kobiece nogi, bo wtedy była by porażka.
Akun dihapus
28 Oktober 2010
za tlusto ja bym robil juz redukcje :lol2:
Akun dihapus
28 Oktober 2010
ja mam podobnie z girkami, ale w sumie kopie piłke od 14 lat :D
Akun dihapus
28 Oktober 2010
krzywoooooo
Akun dihapus
28 Oktober 2010
o rzesz kur*a co to jest... to zyje?? :D
Akun dihapus
28 Oktober 2010
heh, za dużo piłki nożnej ?
Akun dihapus
28 Oktober 2010
Okrutnie te Kolana wyglądają , ja bym sie udał do lekarza - może coś jeszcze poradzi na to.
Akun dihapus
28 Oktober 2010
wyciete dobrze... ale chude i krzywe że aż strach patrzeć;p
Akun dihapus
28 Oktober 2010
krzywica kolan ;p od malego nie byl wyprowadzany na dwór za mało witaminy d ;p
TestimoBarca
28 Oktober 2010
chudo dokładnie ..
Akun dihapus
28 Oktober 2010
strasznie chudo , a tak wogole to co ci sie stalo z kolanami?