16 lat jest dobrze?
Komentarze (13)
Cont șters
29 Octombrie 2010
Dobrze jest , stary pakuj dalej.
Cont șters
19 Octombrie 2010
Jak na 9 miesięcy to jest dorze;)Mi sie podoba;D
Cont șters
14 Octombrie 2010
to bym jezdzil na wozku i cwiczyl:)
Cont șters
14 Octombrie 2010
Ja tam nie mam sie do czego przyczepic, klatka i nawet lapy sa proporcjonalne moim zdaniem. Masuj dalej bo masz potencjal.
Cont șters
11 Octombrie 2010
no nie masz racje.. ale jak bys lezał miesiac w łóżku praktycznie bez ruchu ino do wc z ledowsiac i potem uczył sie chodzic bez kul.. to spadki sa ogromne i na nowo zaczołem trenować bo nie wolno sie poddawac.
Cont șters
11 Octombrie 2010
a co ma kolano do gornych partii?
kolanem ruszasz jak robisz klatke albo biceps?
lapy i klatka odstaja strasznie.
kolanem ruszasz jak robisz klatke albo biceps?
lapy i klatka odstaja strasznie.
Cont șters
11 Octombrie 2010
Staż 9miesiecy lecz doznałem bardzo ciężkiej kontuzji kolana z przysiadów więc 2miesiace w plecy. Sztuke walki kiedyś trynowałem karate 3lata. A nad klatka ciagle pracuje ciezko
Cont șters
11 Octombrie 2010
cos klatka slabo :P
Cont șters
11 Octombrie 2010
ładnie wypiłeczkowalo barki jednak coś mie sie widzi ze lewy mniejszy... popraw przedramię bo troszkę małe przy reszce
Cont șters
11 Octombrie 2010
dobre barki...trenujesz jakąs sztuke walki? bo masz taką budowe jakbys cos trenował...góra klatki słabo
Cont șters
11 Octombrie 2010
jaki staż?
Cont șters
11 Octombrie 2010
zajebiozka troszke masy brakuje
Cont șters
10 Octombrie 2010
Dorzuc masy i bedzie git , bym poprawil kaptury jeszcze ale i tak nie jest zle