Komentarze (34)
Cuenta eliminada
27 Octubre 2010
tak zobaczymy;d
Cuenta eliminada
27 Octubre 2010
czyli co MP juniorow 2011 :D
moze spotkamy sie na scenie :)
moze spotkamy sie na scenie :)
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
jak bedzie ? bedzie srogo ;d i tyle w tym temacie ;]
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
ja chce zrobić masę pod 100 kg i się dociąć zobaczymy jak to będzie... na chwile obecna nie wiem jaka kategoria...jeszcze sporo czasu za rok do zawody będą na pewno żeby przynajmniej zobaczyć co i jak;p
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
Pod 100kg to ciężko będziesz miał ;) Tam to już chacharki bardzo konkretne są , porostu niektórzy to szok :Szok: z 50 w gale na pewno mają ;) Myślę ze ich cykle nie odbiegają od cyklów zawodowców - Hardkor ;)
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
rozumiem ze kulturystyka :) a wiec w jaka kat wagowa celujesz? mi marzy sie wystartowac do 100kg, ale jeszcze dluuuga droga przede mna, moze za 5-7lat
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
tak cw pod zawody;p
Cuenta eliminada
25 Octubre 2010
masz zamiar startowac w zawodach?
Cuenta eliminada
25 Octubre 2010
http://zacharykrajniak.blogspot.com/
Cuenta eliminada
25 Octubre 2010
nogi nie odstaja od sylwetki dalem nogi na mojego bloga mozecie sobie zobaczyc;p co do brzucha preferuje absa z moja modyfikacja itp... czyli po krotce przyciaganie nog ze zwisu, spiecia, skrety, boczki mozna jeszcze na maszynach sie podobijac ;p to wszystko;d
Cuenta eliminada
24 Octubre 2010
mam taki sam wzrost, elegancko to wyglada jak na 82kg, nogi pewnie musza byc male, czy sie myle?
zazdroszcze ramion, ja przy 10kg wiecej na wadze mam tyle samo w ramieniu i to mierzone po treningu :/
zazdroszcze ramion, ja przy 10kg wiecej na wadze mam tyle samo w ramieniu i to mierzone po treningu :/
Cuenta eliminada
24 Octubre 2010
Hehe :) ... a na jakiejś ławeczce ? czy normalne takie.
Cuenta eliminada
24 Octubre 2010
miesiac cw brzuch;p teraz znowu zaczalem w sumie nie chce mi sie raz robie raz nie;p
Cuenta eliminada
24 Octubre 2010
Jak długo taki brzuch wyrabiałeś ?
Cuenta eliminada
4 Octubre 2010
http://www.el-marko.pl/products/smalec_big.jpg
smacznego :D
smacznego :D
Cuenta eliminada
4 Octubre 2010
no chudzinka wiem;p prudka co poradze jem, jem, jem i nie tyje:mrgreen:
Cuenta eliminada
2 Octubre 2010
Boże jaka chudzinka
chłopaku zjedz coś
:mrgreen:
chłopaku zjedz coś
:mrgreen:
acerr
2 Octubre 2010
no wypas:D
Cuenta eliminada
1 Octubre 2010
yhy super sylweta tak trzymaj
KAROLBBOY
1 Octubre 2010
Masz gen ... wykorzystaj to
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
Mega brzuch zazdroszczę i życzę dalszych ów ;)
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
ładnie ;p to wiem ile jeszcze musze masy dorobić aby tak wyglądać
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
wszyscy maja inne marzenia nie ktorzy chca miec 45 w lapie itp... ja chce wygladac jak Frank Zane i miec podobne obwody tyle na ten temat;]
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
no coraz lepiej;) od jakiegoś czasu ze sporym zainteresowaniem śledzę poczynania kolegi i widzę spory potencjał:] trenuj, masz zadatki na grubą rybę w tym sporcie hehe. Tylko nie przeginaj!:P
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
bez komentarza :)
Cuenta eliminada
30 Septiembre 2010
tak "slabo" to i ja bym chcial miec ;]
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
na razie slabo 82 kg, 175, 44 cm przed treningiem;p
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
jest niezle :D jaka waga, wzrost i ile w lapce ?? :D
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
Tak Analldyn ;) musze zapierdalać;p
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
no jeszcze pare lat i mnie dogonisz:D
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
Kozacko:D
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
dobre bary i plery w h$%#!j
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
nie nie powiem kaloryfer na brzuchu niezły i nie tylko
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
niezly skurwol z Ciebie. szacun