Komentarze (14)
kamios45
30 Octubre 2010
na mnie to wrażenia najmniejszego nie robi
Cuenta eliminada
23 Septiembre 2010
rozni sa ludzie rozne maja nadgarstki. mi łapy lepiej puchna na prostym a nadgarstek nie odczuwa dyskomfortu
Cuenta eliminada
22 Septiembre 2010
prawidłowo łamanym powinno sie robic poniewarz prostym wykrecasz sobie nadgarstkii tylko gorzej technicznie przez to mozesz robic
Cuenta eliminada
18 Septiembre 2010
a kto CI tak powiedzial?? mozna robic na krotkim i na dlugim co za problem.
Cuenta eliminada
17 Septiembre 2010
ludzie bicepsa robi sie na krótkim gryfie
Cuenta eliminada
14 Septiembre 2010
z taka lapa powinienes robic na 60 z dobra technika ;)
Cuenta eliminada
13 Septiembre 2010
nie robie mniejszym bo zle technicznie robilem;pp
Cuenta eliminada
12 Septiembre 2010
ja ci polece wstrzyknac cyjanek ponoc dobry jest...
Cuenta eliminada
12 Septiembre 2010
kto by mi polecił hormon wzrostu zeby urosnąć do 2 metrów??
Cuenta eliminada
10 Septiembre 2010
a teraz na jakim robisz :P 61?? :D a co do zdjecia to rzeczywsicie nogi odstaja... czas zaczac robic ;)
Cuenta eliminada
10 Septiembre 2010
60 kg robilem kiedys tym serie;p
Cuenta eliminada
10 Septiembre 2010
a nogi ??
Cuenta eliminada
10 Septiembre 2010
No masa jest :),ale łapka też dobra :).
Cuenta eliminada
10 Septiembre 2010
jest masa;)