kulturystyka - Fotki klanowiczów cz.9 | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (28)

15 November 2010
no mine to tu zrobiłem nie powiem :PP
12 October 2010
10/10 za mine:D:D
31 August 2010
tak dale gostek
19 August 2010
dejcie se po szlagu i koniec.
albo, Usuńcie zdjęcie lub dajcie po banie dla obydwóch bo to się ciągnie i ciągnie i żaden nie ustąpi..co jeden to lepszy od drugiego..
19 August 2010
miało być spokój ok?
19 August 2010
kowal to olej go i wcale mu nie odpisuj wtedy będzie czaspokójczaisz
19 August 2010
ja tam dawno pisałem ze nie chcem sie kłucic, ale tamten nie ogarnia tego i ciągle prowokuje
19 August 2010
bo to na pokaz jest
19 August 2010
przede wszystkim to swoje potyczki załatwiajcie na pw a nie pod każdym zdjęciem 0_o
przeważnie człowiekowi wystarczy raz powiedzieć góra trzy a tu nie którym można gadać po 15 i tak nie mogą pojąć
18 August 2010
no nieporozumienia sie zdarzają, luz
18 August 2010
czemu niby nie? ciezary pod lawke z drugiej strony i jazda...;]
18 August 2010
no bo napisałem w tym samym czasie co ty komętarz, a to było do tamtego co pod tobą jest
18 August 2010
napisałeś nad moim komentarzem, tak to wyglądało.Tym bardziej nie było to dla mnie zrozumiałe
18 August 2010
Tomasz. po h!$%#j sie spinasz , jak nie do ciebie to ?
18 August 2010
dobra nie spinaj sie tak człowieku, wstaw lepiej swoją fotke swojego "kaloryfera", albo prędzej kalafiorka a potem gadaj głupoty
18 August 2010
kowal jedyny pedał jaki tu jest to ty chłopczyku
18 August 2010
mecze japod skosem.. ale mam lipe bo na swojej ławce nie moge robić głową w dół.
18 August 2010
no...ale klatpe powinienes przycisnac bo przy barkach i lapach odstaje...wiecej na klate dowal...skosy!
18 August 2010
tak analdyn dol i gora moim zdaniem noi ogolnie zwiekszal bym obwody;p
18 August 2010
no szeroka klate...to chyba ma kazdy co cwiczy...
co do jego cyckow powinien zaczac podkreslac je od dolu czyli wyciskac pod skosem.
18 August 2010
Mnie też.
17 August 2010
wkurwia mnie ten pedał z dołu
17 August 2010
jakie ćwiczenia robisz na barki??
17 August 2010
szeroką klatke lol
17 August 2010
kazdy ma inna genetyka i klata nie u kazdego wyglada tak samo a na zdjeciu jest jak narazie dobrze jesli chodzi o srodkowe czesci klatki barki wporzadku. popracowal bym troche nad kapturami i nad brzuchem chyba ze leci teraz masowka. napierdalaj rozpietki bedzie lepszy efekt. pozdro i przyrostow rzycze
17 August 2010
no nie wiem, bo ja mam jakoś szeroką klatke a jemu sie na dole tak zaokrągla :D
17 August 2010
czemu dziwny? normalny ;)
17 August 2010
bardzo przyzwoicie, klata nie jest mała ale troche dziwny ma wształt :wtf: