kulturystyka - Fotki klanowiczów cz.9 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

Fotki klanowiczów cz.9

Zdjęcie 78 z 100 · 14 серпня 2010 · 49 komentarzy

Komentarze (49)

nie obraz sie ale genetyke masz jak ruscy z filmow , ale to pedarda genow zazdroszcze, ile wazyles jak zaczynales
4 lata temu??
bojka kozak. ;d
Goliat ?!
18 серпня 2010
Zajebisty gościu ;)
http://10.img.v4.skyrock.net/103/breckdance/pics/1257488838_small.jpg
bojka :zakochany:
18 серпня 2010
Boyka ma dużo fajniejszą ; )
Sylwetka jak boyka z Undisputed :D
ile wyciskasZ?:)
jaka waga
Widać że chudo na nodze. Farmakologia u niego pewnie nieogarnięta ;)
"palant i tyle" ahh ta zazdrość... No ja właśnie też nie jestem przekonany co do nóg bo nie widać ich zbytnio. Szogun - dodaj jakąś fote, na której widać i nogi ;)
A noga pewnie jak słomka do drinków.
palant i tyle
mi by starczyły colubu plecy;p
a ja chce plecy Doriana ; o
15 серпня 2010
ja chce takie kaptury : D
zaczynał jak miał 15 lat, a mnie ludzie cisną ze za młody jestem pompa jak nic :D
Wszystko git jedynie do czego bym sie przyczepil to gora klatki i nogi tak to super. Rosnij. Piona!
Super Jakie cwiczenia robisz na ,,kaptury" ?czy jakos tak :D pisz pw
przy takim wzroscie to nawet 140kg mozesz wazyc nie zapominaj o przedramionach i rob wolny ruch sztanga na skosie bo masz slaby gen do klatki
W listopadzie koncze 19 heh ;p
dokładnie 3 i pół roku :D:D
Staż chyba 3 lata bo w opisie pod jednym zdjęciem na profilu ma napisane, że 1/6 życia spędził na siłowni. A Niby ma 18 lat :)
No właśnie też sprawdzałem na jego profilu ;p To to jest kawał chłopa! Więc jemu masa nie jest nawet tak potrzebna, bo już ją ma ;D Ciekawe też ile lat trenuje już ;p
197 cm xD
z tego co wczesniej gadal ktos to on ma dosyc duzo;]
Tzn chodzi mi o to, że ja bym przestał ;P Teraz może już sobie to bardziej wyrzeźbić ;D A nie tak żeby był "puszysty" bo według mnie jest zajebiście. A decyzja należy do szoguna ;) Ale widać już że kawał chłopa ;D Ciekaw jestem ile wzrostu?
watpie zeby przestal skoro jest kawal chlopa i dobrze mu to idzie, to powinien to dalej ciagnac;]
Uda zbytnio nie widać, więc nie można stwierdzić czy jest dobra ;p Ale nie sądzę, żeby dalej masował, jest w sam raz ;D
Takie moje wrażenie ;D
jest miazga;d masuj dalej;)
kaptury w$%!#biste
dokatuj troche klate
Dobre udo
15 серпня 2010
Konkretnie ;ddd
4/5 serii czy 4,5 cwiczen bot o roznica? no to chyba ze cwiczysz ja 2 razy w tyg bo tak to za malo
z kazdym zdjeciem widac ze sie nie opierdalasz;]
ja robie z 4-5 serii na małe partie
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/10,fotki_klanowiczow_cz5/49339444,Mam_wiare_w_siebie_To_jedna_rzecz_ktora_posiadam_A_kiedy_masz_wyrazna_wizje_czegos_dojdziesz_do_celu,1281781260
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/8,fotki_klanowiczow_cz4/48689334,Dopingiem_jest_to_co_szkodzi_zdrowiu_a_nie_to_co_w_sztuczny_sposob_podnosi_wydolnosc_organizmu,1281738247
Tu dobrze widać łapkę :)
Szacun !
biceps triceps to sa male partie na nie robie 9 serii maja czas na regeneracje
9 serii robisz na 1 partie miesni ?
tajniki? na kazdego inaczej na mnie dziala np 9 serii na bica i trica 10/8/6 layp takze mam zbyt duze do reszty
Kurde chciałbym poznać jego tajniki treningu na łapy :D ile ćwiczen , jakie ile powtórzeń wszyystkie szczegóły :D
Zaajebiście w h%!#$j!!! Kawał Chłopa!!:)
niezła ? k$%#!wa pisz zajebista a nie poprostu niezła
typek konkretnie wygląda a i wogole jest wysoki wiec pewnie ma wielką wage :D
Klata? Jakie łapy! xD za co należy się wielki szacunek, jeśli praca została osiągnięta tylko ciężką pracą to na prawdę!
Jedyne do czego można mieć jakiekolwiek wątpliwości to nie wiem jak nogi, bo na tym zdjęciu przynajmniej nie wyszły za ciekawie...
Niezła Klata :))
14 серпня 2010
ładnie ladnie
Niezle :)