Komentarze (27)
lukaszl16
10 stycznia 2011
a ja znam co ma 56 cm i lapa wyziezibiona a nie zalana i kable widac na bicu
lukaszl16
10 stycznia 2011
zalana duzo jest ta lapa
Cuenta eliminada
6 stycznia 2011
znam kolesia i ma ok 52 w łapie
Cuenta eliminada
19 grudnia 2010
50 jest napewno mysle ze nawet mozna sie pokusic o 53 chociaz hm krotka chyba lapka
ptak81
16 grudnia 2010
antek robi robote! a gdzie barki??? tyl barkow 0.napisz ile wazysz i ile na klate cisniesz ok? ja waze 97 i cisne 170kg!!
Cuenta eliminada
15 grudnia 2010
fotka godna uwagi...może nie z serii "kulturystyka" ale "jestem koksem";D baja
Deoler
14 grudnia 2010
Sporo tej łapy pomyśl już o cięciach
Cuenta eliminada
18 listopada 2010
Ale łapa !!! Ja p!%#$le zajebiscie ;P
Cuenta eliminada
11 listopada 2010
O karwa.... ;)
Cuenta eliminada
11 listopada 2010
ale masz sprzeglo ja to bym rzezbil ;)
Cuenta eliminada
10 listopada 2010
on ma lapy jak ja uda :D haha :D
Cuenta eliminada
10 listopada 2010
50cm moze jest
Cuenta eliminada
28 września 2010
Jeszcze trochę i moja będzie większa;p
Ale łapka Pikna:D
Ale łapka Pikna:D
Cuenta eliminada
27 września 2010
dla nich to i tak dalej chudo -,-.
Kaaac
26 września 2010
byyku ..; )
Cuenta eliminada
23 września 2010
chyba 100 cm .....
Cuenta eliminada
20 września 2010
ile masz w łapie 60 cm ??
Cuenta eliminada
20 września 2010
Przyznam ze keta w c!$#%j ci poszla;]
Cuenta eliminada
20 września 2010
Niedźwiedzia łapa to podstawa...
Cuenta eliminada
20 września 2010
ja ******* jaki ***** ogień
dziękuje, dobranoc :D
dziękuje, dobranoc :D
Cuenta eliminada
20 września 2010
omka czy inne gówno to jest nie ważne, Ważne że łapa jak smok pozdro:_)
Cuenta eliminada
20 września 2010
ciocia omka działa ;)
Tarczol
19 września 2010
łapsko konkretne ile na bicepsie ?
Cuenta eliminada
19 września 2010
za duza dysproporcja moim zdaniem , bezsens jak dla mnie no chyba ze chcesz isc na bramkarza x;p
Cuenta eliminada
19 września 2010
noo jest byczysko ;)
Cuenta eliminada
19 września 2010
masa to podstawa.
Cuenta eliminada
19 września 2010
lol ? reka jak ja noga ;d