Komentarze (28)
Akun dihapus
28 September 2010
jest dziara jest kozak mowisz radio:D?
Akun dihapus
28 September 2010
no moim zdaniem to były 4 miesiace opierdalania sie, sory ale tak to widze.
Akun dihapus
28 September 2010
eh...lap masy bo tu nic nie ma.
Akun dihapus
28 September 2010
kasta jest!
Akun dihapus
8 Agustus 2010
boze co ty grasz w metina :D
XxMuzguxX
8 Agustus 2010
To juz w sumie nie chodzi o plecy bo jak nie mam co pokazac to nie pokazuje bede mial 70 kg wagi to dopiero moze zaczne w berenkawnikach chodzic :)
Akun dihapus
8 Agustus 2010
nie smiej sie z ludzi
moon1994
8 Agustus 2010
"zaczol" Hehehehe ; D
XxMuzguxX
7 Agustus 2010
Ja tam nic nie mowie ale zanim bym zaczol co kolwiek sie napiac cwiczył bm to przed lustrem 20 tys razy zeby to jako tako wygladalo :) Hała ziomus ale dziaja jest OK :P
Akun dihapus
7 Agustus 2010
ale on jest z dziara kozak :P
Akun dihapus
7 Agustus 2010
jakbym tak wyglądał to bym dziar nie robił.. strasznie wąski w barkach jesteś ogólnie słabo
Akun dihapus
7 Agustus 2010
"młotszy" moocnoo ;dd hahaa
Akun dihapus
7 Agustus 2010
AHHAHAHAHAH ; dd
Akun dihapus
7 Agustus 2010
"młotszy" :ożeszkurwaboniewierzę:
Akun dihapus
7 Agustus 2010
ja nie gram w metina tylko moj brat młotszy gra
Akun dihapus
26 Juli 2010
widzę koleś w metina pyka ha ^^ , chłopaki niżej dobrze radzą
Akun dihapus
26 Juli 2010
na sucho to nawet trawa nie rośnie;d
Akun dihapus
23 Juli 2010
no dobra to teraz ostro bede szedł w mase
Akun dihapus
23 Juli 2010
masa potrzebna :) g ci da kreta bez masy z czego miecho zrobisz
cocidotegolamusie
23 Juli 2010
tam jest wogóle biceps ? bo potym kontem nie widać
Akun dihapus
23 Juli 2010
chyba tak zrobie ze pojde w mase a pozniej jakos sobie je poprawie
Akun dihapus
22 Juli 2010
mozna poprawic...ale po co sie cackac tyle razy skoro mozna dojebac i pozniej zrobic;]
Akun dihapus
22 Juli 2010
jak chlopak sie zmasujesz to dziara sie rozplynie xD
Akun dihapus
22 Juli 2010
kazdej chwili moge ja poprawic no dobra zrobie tak jak mowicie
Akun dihapus
22 Juli 2010
ja bym najpierw dojebal troche masy a pozniej dziare p$%!#lnal zeby to jakos wygladalo;]
Akun dihapus
22 Juli 2010
Najpierw zrób jakiś kształt bo na dzień dzisiejszy to niewygląda nawet jak byś coś podnosił. Kup na początek jakieś Amino jakąś kretke i tyraj aż bedzie coś widać a potem nakładaj masy żeby wszytko miało ręce i nogi bo chyba jak klocek wyglądać nie chcesz.
Akun dihapus
22 Juli 2010
cwicze na sucho i tak szybko nie widac rezultatow cwicze 4
miesiace na sucho jak mozecie mi doradzic jakie odzywki sa skuteczne
miesiace na sucho jak mozecie mi doradzic jakie odzywki sa skuteczne
Akun dihapus
22 Juli 2010
bez komentarzy :) zacznij cwiczyc dopiero wrzuc fote za jakies 3 m-ce :)