Komentarze (27)
Akun dihapus
7 November 2010
Przyjebać redukcje , proste.
Akun dihapus
7 November 2010
marze o takich zyłach ale juz wiem co przyjebac by miec
Glaciq
1 Agustus 2010
żyłka szczęścia ;)))
Akun dihapus
23 Juli 2010
nie wiem nawet, pod 40 podchodzi
Akun dihapus
23 Juli 2010
ile masz w bicepsie ?
Akun dihapus
21 Juli 2010
Tak jak myslem :D Pracuj dalej bedzie dobrze
Akun dihapus
21 Juli 2010
175 :P
Akun dihapus
21 Juli 2010
Krotka to i ładnie ja widac ile wzrostu obstawiam max 178 :D ?
Akun dihapus
21 Juli 2010
Nie zauważyłem jakiś znaczniejszych, może jakieś błedy popełniłem bo to były początki to wiadomo jak to jest. Ostatnio bratu podjadałem trochę i przyzam że zauważyłem jakby mięśnie zrobiły się krąglejsze :)
Akun dihapus
21 Juli 2010
a co do mass xxl mialeś jakies efekty i po jakim czasie?
Akun dihapus
21 Juli 2010
Genetycznie nadrabiam, więc koksów zerooo.
rocky0727
21 Juli 2010
dobre:-)) każdy tak mówi
Akun dihapus
21 Juli 2010
Żadnych sterydów :)
Z suplementów ostatnio:
Dymatize Whey Protein
Carbo
Witaminy.
Mass XXL
Nic poza tym.
Bark jest dobijany cały czas :PP
Z suplementów ostatnio:
Dymatize Whey Protein
Carbo
Witaminy.
Mass XXL
Nic poza tym.
Bark jest dobijany cały czas :PP
Akun dihapus
21 Juli 2010
prop wino denaturat no chyba ze to wtedy wysuszczy bo tak to raczej zalezne od diety wino przy zlej zatluszcza
Akun dihapus
21 Juli 2010
zylka fajna [:
debilos1920
21 Juli 2010
szacun :)
Akun dihapus
21 Juli 2010
prop,wino,clen i ladnie wysuszy :)
Akun dihapus
21 Juli 2010
pewnie tylko podaj nazwy
Akun dihapus
21 Juli 2010
a co chcesz przyjac takie same hehe?
Akun dihapus
21 Juli 2010
Jaki odżywki brałeś albo inaczej jakie koksy?
moon1994
21 Juli 2010
Przedramie cienko ? Hmm według mnie jest dobrze ;)
Pyrcin
21 Juli 2010
Skurwiel - znaczy zajebiście :D chociaż bym bark dobił bardziej :P biceps zajebisty
Akun dihapus
21 Juli 2010
przedramie ukierunkowane w dol dlatego tak sie wydaje ze jest male
Akun dihapus
20 Juli 2010
Jest moc zajebista graba :)
Akun dihapus
20 Juli 2010
ladna lapa;] ale przedramie cos cienko sie wydaje;]
Akun dihapus
20 Juli 2010
oo k#$!%wa...no to juz jest moc :p heh superr...wlasnie taka lape chcial bym miec ...idealna :p
Akun dihapus
20 Juli 2010
na styk