Komentarze (14)
Обліковий запис видалено
21 жовтня 2010
Szacun ;]
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
elegancko;] lapa jest;]
debilos1920
24 червня 2010
szacun
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
tricepsik też się znajdzie :D
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
bic jest ;d jak tric. ?
debilos1920
24 червня 2010
dobra łapa fess :)
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
: ] no raczej byś nie chciała bo do niego się wycieram po treningu ;D hah
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
o kuwa ! ale piekny recznik ! daj mi go !
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
;D a tam na łapę będziecie patrzeć ;p są lepsze rzeczy do oglądania np: ręcznik i wanna ;PP
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
no nie czepiajmy sie
tu jest chociaz dobrze lape widac
tu jest chociaz dobrze lape widac
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
Hehe nie potrzebnie gadałeś że brudne bo nikt nie zauważył;p
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
niestety ja juz to zrobiłem:> mógłbyś umyć chociaż do zdjęcia bo to wygląda bleee
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
wiem ;] dzięki ale mam nadzieje ze nikt się nie przyczepi że takie brudne ;p
Обліковий запис видалено
24 червня 2010
super lustro ;]