Komentarze (50)
poturbowany24
15 Noviembre 2010
nie ćpaj tyle koleś
Account deleted
23 Agosto 2010
ale szczypior :D wyglądasz jak szczur w żelaznym sklepie a klate masz jak zapadnięty chaziel :D
Account deleted
19 Agosto 2010
CO TO K%#$!WA JEST?!
Account deleted
13 Agosto 2010
to nie ten klan...:D
Account deleted
4 Agosto 2010
AAAhahahahahahaha !!!
Account deleted
29 Julio 2010
amator
Account deleted
29 Julio 2010
cwel jeden coraz wiecej takich burakow na ulicach i potem sie dziwic ze same pedaly i geje
Account deleted
27 Julio 2010
W szczycie to on jest ale klocka w gaciach. Jego mózg wysłał mu maila do nadciągającej kupy że spotkanie jest w spodniach.
Account deleted
27 Julio 2010
hahaa Candy znowu dojebał ;dd
Account deleted
27 Julio 2010
niczym bruce lee w szczycie formy :D
Account deleted
27 Julio 2010
Jego morda wygląda jak rakieta do tenisa tylko napierdalać takich durni po głowie przecierz taki delikwent napewno jest gnębiony przez psychicznego członka rodziny co mogło go skusić żeby tak wyglądać pewnie sie chłopaczyna moczy w nocy bo go mama Kazik i tata Kleofas karcą po głowie.
Account deleted
26 Julio 2010
s$#!%j mi !!!!! maj gad '":P
Account deleted
17 Julio 2010
Pozazdrościć przedramiona
Account deleted
16 Julio 2010
dobry koń będziesz moim wzorem ahahah
Account deleted
12 Julio 2010
sieć wzorował się na brucee lee xD a ze masy nie ma to rzeźbą nadrabia norma
Account deleted
10 Julio 2010
http://www.fotka.pl/grupa/848279/Muscularpower_Bodybuilding/ Zapraszam wysztkich którzy maja coś wspólnego z siłownią i potrzebują dobrych porad i informacji a nie takich pierdół które tu widać forum jest od 16 lat i z selekcją zdjęć. Pozdrawiam
Account deleted
9 Julio 2010
to nie forum dla homo
Account deleted
6 Julio 2010
chyba go gnębili w kiciu ;p
Account deleted
6 Julio 2010
nie no jest anorektykiem nie śmiejcie się lepiej mu współczuć ;d ha
Account deleted
6 Julio 2010
napiszesz mi swoj trening? i powiedz co jadles ze tak masa poszla...ile w bicu 50?
Account deleted
6 Julio 2010
Usuń to i się nie ośmieszaj cześć :)
Account deleted
6 Julio 2010
ale paździoch :D z czym do ludu ?? to ja mam lepszego bica od Ciebie ha ha :) :PPP
Account deleted
6 Julio 2010
Suchoklates K!#$%wa nie pruj się do moich Braci bo cie rozjebie jak żabę !!!!!!!!!! kolejny cweluch do gazu....
Account deleted
5 Julio 2010
P#!$%a z gównem patykiem zmieszana jak na Ciebie patrze, ktoś Cie chyba gnębił w życiu jakiś psychiczny członek rodziny. Więc uwal sie na p#$%!e i ani mrugnim i morda w koryto bo przydało by się.
Account deleted
5 Julio 2010
morda to jest twoja na tym zdj i to zjebana anorektyku chyba ci się klany pojebały to nie gej party to kulturystka cieciu to że wyglądasz jak pajac to wszyscy wiemy więc,,morde''schowaj w piach
Account deleted
5 Julio 2010
ty k%!$#wa flaku skończony do mordy to ci mogę kiełbase zapodać suchotniku
Account deleted
5 Julio 2010
morda :))
Account deleted
4 Julio 2010
ale p%#$!lisz bzdury gościu malinowy, typ wrzucił zdjecie swojej mordy tylko po to by się skompromitować?
fighter1986
3 Julio 2010
oni wrzucają dla jaj takie zdjęcia Wy to ciągle komentujecie a oni mają z Was ubaw !!
moon1994
3 Julio 2010
Wstaw to k!%$#wa na nk a nie tu pedale.
Account deleted
3 Julio 2010
hahahhahahahh o k$#%!wa tego jeszcze nie grali
Account deleted
3 Julio 2010
ciota taka i tyle
kamios45
3 Julio 2010
ej ziom "na h%#!$j ci tyle masy?? - debilstwo" buahahahaha XD
Account deleted
3 Julio 2010
wyglądać tak to mój cel...:D lol
Account deleted
3 Julio 2010
o k$%!#wa...
moon1994
3 Julio 2010
Ja p#$%!le....
Account deleted
2 Julio 2010
zawsze chciałem tak wyglądać : P
Account deleted
2 Julio 2010
Haha dobre Darek :)))
Account deleted
2 Julio 2010
sweet focia,napiszcie że dajecie maxik:* może na to czeka,zwali gruche i usunie te fotki badyl jeden....
Prodigy91
2 Julio 2010
buhahaha Mr. Olimpia buhahaha :D
Account deleted
1 Julio 2010
Fajne okularki :]]]]] :P
Account deleted
1 Julio 2010
Do końca roku 2010 jest jeszcze nieco czasu więc może zostać Mr. O. 2010 ;)
Account deleted
1 Julio 2010
Mr. Olimpia 2010 ...xD
Account deleted
1 Julio 2010
Pirat numero uno haha
Account deleted
1 Julio 2010
Dj. Suchar
Prodigy91
1 Julio 2010
to nie sesja do playboya !!! ludzie dajcie se spokój z takimi zdjeciami !! na naszej klasie takie cos mozna wstawic a nie w tym klanie.pzdr
Account deleted
1 Julio 2010
Owszem Też Dołączam Się Do Tego Pytania :)
Account deleted
1 Julio 2010
dolaczam sie do pytania ponizej.
Account deleted
1 Julio 2010
heh tez chciałem o to zapytać :D
Account deleted
1 Julio 2010
ćwiczysz na siłowni?