kulturystyka - fotki klanowiczów cz.6 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.6

Zdjęcie 23 z 100 · 1 июля 2010 · 57 komentarzy

Komentarze (50)

21 декабря 2011
Nie śmiać się. Kozak maślak
hehehe ale kable widać xD
widzę tam słynny apel do żołnierzy poszeł w komencie :D:D
28 июля 2010
masakra ale cie wyje.... daj rozpiske, nie ma to jak komentarze kozaków o srebrze czyli kozak w grupie a jak jest sam to skulony jest xD
ja jestem chudy ale on jest miszczem nie mylic z mistrzami:D
zalecane duzomasy i dobry psychiatra :P
zdejm to srebro k%!$#wo babilońska zdejm to , srebro jest dla prawdziwych kozaków a nie dla baranów barany piją wodę z koryta albo kwaśne mleko najwyżej sraczki dostaną
1.Opal się troszke 2.Srebro jest dla kozaków, więc to zdejm
9 июля 2010
Pedal i nic wiecej :)
Tośmy się pośmiali;))
niema to jak wypychać bica pięsciami ... i myśli ze jest kozak ;d
p!$#%lony owsik z pkp i się k!%$#wa gapi w niebo jak krowa na śmieci ;p
nie ma to jak wypychanie rekami mięśni żal.... bez komentarza
hahahhaa nie ma takiego bicia :D :lol2::lol2::lol2:
przyjebie... przypierdooooli ;) alllle to było dobree hehe
4 июля 2010
ale urwał... ; D
tancza w balecie na mazowszu :lol2: hahahahahha
to k#$!%wa ja co mam w łapie 40 nie wrzucam tu fot bo uważam, że nie ma jeszcze czym się chwalić, a tu takie pipy pozują:D hehehe
dokładnie. :) i myślą, że są na zajebistej rzeźbie:D:D
4 июля 2010
No bo jakby nie bylo to ma racje. Kazdego denerwuje jak suchary wrzucaja fotki i to jeszcze bez jakiejkolwiek pozy albo w ogole w koszulce o.O
Dop$#!%lił ostro i dobrze ;)
3 июля 2010
Candy to zawsze potrafi dojebać ; D
zgadzam się :D ziomek wygląda jak suchy kojot z animowanych filmów , co do Administratora to jakaś zmieszana genetycznie kiełbasa krakowska z maślanką,dodaje się ludzi którzy coś na siłowni zrobili a nie tacy co tańczą w balecie na Mazowszu ;p
3 июля 2010
Zlot zaczarowanych ołówków
A dwa, Co to k$#%!wa jest to zdjęcie? Rewia mody pudli francuskich?
No i co za k$%#!wy są tu administratorami niemoge z tych zdezelowanych suchobaresów ja p#!$%le!!! ja wstawiam zdjecie w szczycie formy to k$%#!wy usuwają ale jak taki XVI wieczny pirat z obozu koncentracyjnego wstawia to k$%#!wy go akceptuje. Zj$%!#ny system myślenia popalone kable we łbie i ten szary budyń pod kopułą. J%!#$ć was pedały!!!
3 июля 2010
dokladnie
chyba w klacie :P
ale jaki sk#%$!wiel wyżyłowany :D i w łabie to ma ze 31 w napince:D hehe
3 июля 2010
I po co k#!%$wa takie zdjęcie ?
suchar jak c#%$!j..idz przymasuj co bo za niedługo się złamiesz
ehh z takimi lapkami to nie ma sie co zbytnio wychylac ,moze cos tam klaty masz ale jest to spowodowane suchota ;)
1 июля 2010
to jest ten pacjent co zadał pytanie przy jednej focie "po co ci taka masa to jest debilstwo" hahaah lol. :)
musi byc cos zeby sie posmiac;] troche humoru widac:D
ale ważne że kieta jest:)
50cm to on w udzie nawet nie ma hehe
Bez obrazy kolego ale masz klatkę jak zdeptany karton. Twoja sylwetka nawet nie podchodzi pod fitness. Masa potrzebna Ci zdecydowanie.
50 cm to chyba obwód klaty ma
tak na moje 50cm w łapce jest :P znaczy się obie na raz :D
od teraz zanim ktoś wrzuci jakieś lipne zdjęcie będzie wiedział że spotka się praktycznie tylko z krytyką.... dlatego myślcie niedojebki stalinowskie XD
w szczycie pewnie i tyle miał ^^
Jaka waga...? 50kg? xD
"klatka jak u 15 latka:D" tym zdaniem mnie obraziłeś kolego ;p
uuuu potężny zawodnik xD
To ja sie wstydze swoją fotke pokazać, a tu taki kolo wyjeżdża rewelacja buhaha :)))
1 июля 2010
no co chlopak chcial pokazac klase i biceps docisnol do rak zeby byl wiekszy heh :(
1 июля 2010
No Coment..