Komentarze (2)
Аккаунт удален
3 czerwca 2010
Fakt swiatlo zle nic na zdjeciu nie widac
Аккаунт удален
2 czerwca 2010
pewnie było by lepiej gdyby foto było robione w świetle.a nie taka lipa..