Komentarze (14)
Akun dihapus
9 November 2010
t po co zdjecie skoro poczatek?:)
Akun dihapus
9 November 2010
co to wogole jest xd
Akun dihapus
13 Agustus 2010
jestes boski
Akun dihapus
6 Juni 2010
tak poczatek
Akun dihapus
31 Mei 2010
ale łańcuch jest;D powózka musi być:D
Akun dihapus
31 Mei 2010
to jest w ogole poczatek wszystkiego chyba...dziewczyn pierwszych pompek i w ogole hehe;p
Akun dihapus
31 Mei 2010
początki kariery kulturysty... .? bo nie wiem 0.o
Akun dihapus
31 Mei 2010
no jeszcze bukiecik z cb.. masy!
Akun dihapus
31 Mei 2010
zacznij cwiczyc bo cieniutko...
Akun dihapus
31 Mei 2010
nic tu nie ma tylko jakieś zarysy,wez poćwicz a barki to już szczególnie bo cienko z nimi
Akun dihapus
31 Mei 2010
strasznie waski jesteś rób plecy i barki:)
Akun dihapus
31 Mei 2010
Bary i plecy gościu trenuj bo te kaptury niedługo na tricku bedziesz miał:)
Akun dihapus
31 Mei 2010
Zdjecie robione cegłówką ale widac cos tam , klata jest ale katuj , brzuch jest tez ale barki to juz tragedicznie wygladaja z kapturami tez nie najlepiej jest, triceps do katowania i biceps tez zreszta.
Akun dihapus
31 Mei 2010
:)