Komentarze (4)
Обліковий запис видалено
27 травня 2010
uzyj samowyzwalacza i tyl tak jak ja;]
Обліковий запис видалено
27 травня 2010
niech ktos inny Ci trzasnie fotke bo widac ze lapa ladna tylko niewiele widac
Обліковий запис видалено
27 травня 2010
ciężko mało że się pozginałeś to jeszcze z błyskiem:) zrób lepsze foto i wrzuć mało tu widać....
Обліковий запис видалено
27 травня 2010
trudno powiedziec