Komentarze (13)
Cuenta eliminada
10 Enero 2012
slaby zestaw pare rzeczy bym wymienil
Cuenta eliminada
28 Junio 2011
ja zamiast Testosterolu brałem Tribulon.
Cuenta eliminada
27 Junio 2011
Fajny zestaw AAKG bardzo dobre
Cuenta eliminada
23 Mayo 2011
testosterol glowno jak h$%#!j zal kasy
Cuenta eliminada
22 Mayo 2011
Testosterol 250 , jest do niczego szkoda kasy
Kenshin88
22 Mayo 2011
nitrobolon dobry, ale nitrix to dopiero koks :D:D
Cuenta eliminada
22 Mayo 2011
nitrobolon dobra rzecz :)
Cuenta eliminada
21 Mayo 2011
Hahahahaha :D
Cuenta eliminada
21 Mayo 2011
może już chłopaki przestaniecie wchodzić na mój profil i oglądać fote z 2009? hee
SilverBoyxD
21 Mayo 2011
Polecam ten zastawik ;D
Cuenta eliminada
21 Mayo 2011
pomijając większy zarost na plecach to dobrze się spisuję,
biorę większa dawkę bo wiadomo mniejsza
dawka, 320mg na jedną table to za mało,
przyrosty są ale stosuje go z Nitrobolonem i BCAA
na silę jak narazie
biorę większa dawkę bo wiadomo mniejsza
dawka, 320mg na jedną table to za mało,
przyrosty są ale stosuje go z Nitrobolonem i BCAA
na silę jak narazie
koksik2508
21 Mayo 2011
wiecie co... coś wam powiem na temat Testosterolu :) słyszałem kiedyś że na wschodzie testowali fitosterole w dawkach 1000-1500 mg :) i przynosiły bardzo dobre efekty :) szkoda tylko że u nas stosuje się tak małe dawkowanie...
Cuenta eliminada
21 Mayo 2011
I jak ten testosterol na ciebie zadziałał ??