Komentarze (4)
Cont șters
15 Mai 2011
no MF dobry przede wszystkim nie powoduje uczucia pełności a DY daje łądnego kopa na trenigu
Cont șters
15 Mai 2011
no zestaw bardzo dobry moim zdaniem mass freak jest warty ceny bo ma dobry skład i mało cukru a o noxpump-ie nie piszę bo Ci co wiedzą to będą wiedzieć że jest dobry
Cont șters
10 Mai 2011
dzisiaj pierwszy raz testowałem Doriana i jednym słowem pozytywnie a co mnie zdziwiło to Glutamina też robi robotę zobaczymy jeszcze jak mass freak ale też sądze że będzie godny
Cont șters
10 Mai 2011
ładny zestaw..