kulturystyka - Różne Rózniste smieszne itp | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (36)

11 March 2011
jest i omek teraz drogi :(
24 January 2011
Haha sok z gumi jagudek :>
23 January 2011
a idz pan do c!$#%ja he
21 January 2011
bo teraz młodzi więcej ćpają panowie oto cała prawda
19 January 2011
8 kilo to się na 100 ruskiej mety robiło bez diety daaawno temu :D
18 January 2011
Ale to bylo dawno...
18 January 2011
Kiedys to co innego, rzeczywiscie robilo sie po 10kilo, nawet 13kg mi sie kiedys udalo zrobic na omie.
18 January 2011
oj nie bylbym taki pewny :) kiedys ludzie puchli bez diety robili po 15 kg na omie, teraz widzialem jak malolaty na duzych dawkach robili ledwo 8, niektorzy 6 :)
18 January 2011
oma zawsze klepie zajebiscie....
18 January 2011
dokłądnie jak kolega niżej,wdodatku jakoś na początku roku 2010 było w wiadomościach że ktoś tam próbował przerzucić w pociagu torbe z samymi opakowaniami omy,
ale może masz ok dowiesz się jak poleci troche soku
pzdr
16 January 2011
kolego kazdy fake ma kod kreskowy :) ulotki nr serii date wszystko wiec czasem nawet Ci co sprzedaja nie wiedza co sprzedaja
15 January 2011
clomid ma nawet kod kreskowy kolego pacz na 2 fotke :)
15 January 2011
ta oma pewnie tak samo apteka jak i ten clomid ^^
15 January 2011
jeżeli sam go brałes z apteki to spoko,ale w 2010 już Omki nie było w 75% aptek teraz juz chyba wogóle niema.
15 January 2011
duzo tego:D
15 January 2011
ale ten towar jest apteczy 100 % pewny :)
15 January 2011
ruletka dlatego że weszął ogrmona ilośc fakeów omy na rynek polski w 2010 r
14 January 2011
wow model nie masz sie gdzie koxem napinac to na fotke wzucil a nawet nie wie jak to brac pewnie
14 January 2011
"nie wszystkie sterydy są dobre, niektóre są zajebiste!" haha bk
14 January 2011
ile ty koles cwiczysz ze chcesz to brac ?? bo jesli cwiczysz tyle jak wygladasz na zdjeciach to masz ostro na bani i widac ze nie masz o tym zadnego pojecia pocwicz troche z odzywkami i za kilka lat bierz sie za cos mocniejszego a nie na poczatku pozniej cie rozpierdoli ze bedziesz caly nie ksztaltny i bedziesz zalowal ale to twoja decyzja
14 January 2011
dla mnie trzeba mieć ładnie na bani żeby to brać!!!
14 January 2011
soczek z gumijagód :D
14 January 2011
k!%#$wa ludzie co drugi sportowiec bierze zeby miec wyniki. w jakich czasach kolego zyjesz.
14 January 2011
coś najgorszego w życiu sportowca :P
14 January 2011
No i bardzo ladne ,,odzywki" to dopiero wejdzie;)
14 January 2011
w zielonym jest oxybol a w niebieskim meta !!!!
14 January 2011
Pozdrawiam twoją wątrobe ;d
14 January 2011
jak ktos bierze takie rzeczy to powinien wiedziec ze to wcale nie jest wiele. to kropla w morzu.
14 January 2011
no troszke zastrzykow jest haha :)
14 January 2011
ładnie kogoś rozjebiee
14 January 2011
i metka z alchemi ale zdaje mie sie że była w niebieskich tabletkach
14 January 2011
dlaczego ruletka?
14 January 2011
Oma w dzisiejszych czasach to ruletka
14 January 2011
ok$!%#wa o.O'
14 January 2011
żal...
14 January 2011
o masakra po co aż tyle oma .....