Komentarze (12)
Cuenta eliminada
1 Enero 2011
moze mi sie trefne trafilo troche
Cuenta eliminada
31 Diciembre 2010
Syngex to lepszej odżywki nie piłem, smakuje dokładnie jak kakao z nestle a próbowałem wielu. Niedobre to jest Elite12 ale da się przełknąć.
Cuenta eliminada
31 Diciembre 2010
a co do syngex niby czekolada przelknac sie da ale niedobre
Cuenta eliminada
31 Diciembre 2010
wszyscy na myofusion rzucaja sie bo w promocji chyba wszedzie jest :D teraz
Cuenta eliminada
31 Diciembre 2010
superpump zajebiste porównywalne z nitrobolonem moze ciut lepsze
DuntTouchIt
29 Diciembre 2010
Elite jak najbardziej ok , i superpump też kozak.Reszta to strata kasy ;)
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
firmy słabe
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
Bez kitu ;p
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
tyle co dobre żarcie ;d
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
prosze was piszcie na pw ile cos takiego kosztuje :)
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
ile coś takiego kosztowac może :)
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
Jutro jeszcze jadę Myofusion gdyż Elite12 się kończy. I jeszcze kiedyś była creatyna monohydrant z Olimpu.