kulturystyka - Różne Rózniste smieszne itp | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (20)

9 Ianuarie 2011
no i amino juce żeby utrzymać ta pompe :D
8 Ianuarie 2011
brakuje double blasta dla prawdziwych facetow!
8 Ianuarie 2011
Super Pump 250 daje dobrego kopa przy 5 treningach później już nic nie czuć. Tak do miesiąca można brać, zrobić ponad miesiąc przerwy i znowu zacząć.
8 Ianuarie 2011
a jak dziala na was cytonox i cytocell?
22 Decembrie 2010
dobre zestawienie
21 Decembrie 2010
Aha...więc może zapodam:) a Ty LATO solo to brałeś ?
21 Decembrie 2010
kolegom z silki tez dobRze szlo na tym :D sila tez idzie :D jednehgo to zmulilo ale to nieiwem czemu
21 Decembrie 2010
Hmmm ciekawie czy by mnie sieknął.... bo brałem już: xpand,horse power,nano vapor,shtorm z shocktherapy
21 Decembrie 2010
Jo TeRaz bieRa samego pumpa i jest zajebisty dajew pompa jak hu..
21 Decembrie 2010
Jadłeś solo super pumpa czy z czymś łączyłeś Kolego ;) ?
21 Decembrie 2010
nowy superpump wyrywa z butow ; o
21 Decembrie 2010
Zależy jak na kogo działa... każdy organizm jest inny ;)
21 Decembrie 2010
ja dostałem próbkę i mnie zamuliło maksymalnie ... też czytałem dużo opinii i ma bardzo zróżnicowaną opinie ;)
21 Decembrie 2010
Miałem styczność z nową formułą jedną porcję bo mnie kumpel poczęstował i czułem działanie :)
21 Decembrie 2010
stara formuła była dobra , ale te ostatnie ... lipa rozczarowanie na maksa
21 Decembrie 2010
Xpand bardzo dobry,jadłem tą starą formułę i dawał radę:) jeżeli chodzi o białka z fitness authority smak dramat,jakość też jakoś szału nie robi z białek polecam matrix z firmy syntrax,bardzo dobre białeczko,jeżeli chodzi o firmę cytogenix nie wypowiadam się ponieważ nigdy nie stosowałem supli z tej firmy...pozdro
21 Decembrie 2010
Nie powiedziałbym że XPand to mega petarda , kiedyś dawno temu może był Mocny... ale teraz to nie warte ceny gówno , moje skromne zdanie :)
21 Decembrie 2010
Widze wszystkich dosiegla promocja na cytogenixy...zestaw Ok bedzie dieta bedzie moc
21 Decembrie 2010
xpand mega petarda wiem po sobie nie ma lepszej kredki
21 Decembrie 2010
co myslicie no takim zestawie ??? przed tym bRalem GaineRa i HarD mass ??