Komentarze (40)
Account deleted
26 May 2010
typa dzis na siłowni widziałem co siega mi do szyi ma w łapie 38 a wyglądała na 42-43 i typek chciał sie zakładać ze mną ze ma 38 ... a ja mowiłem ze 42.... i bym przegrał
Account deleted
25 May 2010
Mi sie wydade ze moze miec te 39 ja mam 40 i tego wogole nie widac przy duzym wzroscie:)
Account deleted
25 May 2010
nie przesadzajcie,moze miec te 39
Account deleted
25 May 2010
chciałeś napisać 36....
Account deleted
25 May 2010
w łapie mam 39 a nie 43 .. ;/
Account deleted
25 May 2010
mam 190 i długie łapy rozpietosc łap około 195 więc nie bd widac dobrze ile jest na łapie
Account deleted
25 May 2010
ziomek po tylu dniach ćwiczeń to zapisz się do klanu strong girls albo jakoś tak hehe
Account deleted
25 May 2010
chcialam dodac fotke to jakis blad wyskakuje ;(
Account deleted
25 May 2010
Prudzia przestań sie wygłupiać czy to ma sens świrować z tymi brzuszkami dla jakiegoś amatora kwaśnych jabłek? Fedek24 co do tego typa to bez komentarza.Napiął grabe triceps sie nie pokazał ledwo biceps wybił i wyjeżdża z 43. Robiłem dopiero bica więc widze jak wygląda 43. Ale napewno nie tak jak tu na zdjęciu hahahaha
Account deleted
25 May 2010
czekam na fotke...a na temat tej marnej witki to juz nie chce mi sie pisać BlackCandy ma racje,a po 13 dniach treningu(bo pierwsze 14 to zakwasy i ogólny rozruch)to wielki nie bedziesz,te zdjecie pewnie na pompie zrobione po gibach itp.
Account deleted
25 May 2010
Jak tu jest 43 to ja jestem z policji... kogo ty ziomek tu w c%#$!ja drętwego chcesz zrobić przecież tu na tej łapie jest niemal 37cm patrząc na twoje przedramię które jest śmieszne do łapy i ma zaledwie 32cm ja mam 42 na łapie bez treningu spójrz na moje foto i powiedz czy masz większą łapkę hehehe
Account deleted
25 May 2010
tak sadzisz?
to ja ide zrobie brzuszki i zaraz wrzucam foto
to ja ide zrobie brzuszki i zaraz wrzucam foto
Account deleted
25 May 2010
dobry pomysł...
Account deleted
25 May 2010
jak mozna robic fotke po 27 dniach cwiczen ?
to wiecie co?
ja dzis zrobie 10 brzuszkow a jutro wstawie fotke
to wiecie co?
ja dzis zrobie 10 brzuszkow a jutro wstawie fotke
Account deleted
25 May 2010
w łydce to może masz 39 a ty z 35
Account deleted
25 May 2010
Matiq koles cwiczy 27 dni bo sie przyznal ,a myslisz ze w 27dni idzie zrobic 39? no chyba ze na snytholciu ;) pozdro
Account deleted
25 May 2010
a ja mam 34 i sie tego nie wstydze :)
Account deleted
25 May 2010
jak ma naprawdę 39 !!!!!! to niech zrobi zdjęcie z miarką a nie ciska nam bajery ...
Account deleted
25 May 2010
jak nie to na 100% nie jest 43 i nie p$!#%lić...bo nawet nie ma 40
Account deleted
25 May 2010
idzie idzie
Account deleted
25 May 2010
widać każdy tutaj ma miarkę w oczach o.O omg po zdjęciu nie idzie ocenić wielkości łapy!
Account deleted
25 May 2010
to ja mam 50 w takim razie
Account deleted
25 May 2010
ni c$%#!ja 43? to ja mam 40
Account deleted
25 May 2010
39 !!! jak c$!%#j!!! co to za ściemy ..
Account deleted
25 May 2010
nie ma opcji...co jak co ludzi latwo jest oszukac...ale no kazdy ma oczy;p
Account deleted
25 May 2010
panowie ja mam 43 a wygląda jak chudzizna:( może ma tylko h#!%$jowe ujęcie;)
RAMIX
25 May 2010
32-33 ma łapke jak 1 klasa gimnazjum
zPieklaRoDeM
25 May 2010
Bankowo nie ma 39 chyba, że koleś jest wysoki, zresztą nie wiem ja mam 34 prawy a lewy 35 i inaczej to wygląda tylko, że przy wzroście 170
RockinFire
25 May 2010
38 będzie, ładny szczyt
Account deleted
24 May 2010
33_34 jak c%!$#j !
Account deleted
24 May 2010
kass nie ma h!#%$ja że 39 hahahhahaha:D 33,24 bym mu dał nie ma więcej 39 to już spora łapka a nie takie cóś:PPP
Account deleted
24 May 2010
34 max jest
RAMIX
24 May 2010
32-33 max na pompie to leszczyna straszna on jest napakowany w dupie tylko i w pysku
Account deleted
24 May 2010
20 w łapie braki w hormonach ;]
Account deleted
24 May 2010
też w to wątpie
Account deleted
24 May 2010
moim zdaniem moze tyle byc
Account deleted
24 May 2010
yy 39? napewno nie ;]
Account deleted
24 May 2010
barki tak mizerne...ze szczerze watpie ze 39 bedzie....
Account deleted
24 May 2010
z 32:D
Account deleted
24 May 2010
jakos to na 39 tez nie wyglada w sumie....