Komentarze (8)
Обліковий запис видалено
25 травня 2010
boskie barki szkoda ze tak slabe jakosciowo zdj
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
no barki konkretne:) daj lepszą fotke najlepiej 2 i bd co oceniać:) bo tej jakośc trochę kiepska:PP
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
no ok jest pod katem...ale i tak wydaje mi sie ze jest taka wieksza roznica;p
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
bo jest pod katem i dlatego;p
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
albo dlatego ze zdjęcie pod kontem zrobione
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
barki extra . Lewa od prawej mniejsza albo tatuaż robi takie złudzenie..
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
no barki i prawa lapa niezle...lewa cos slabiej widac...
Обліковий запис видалено
24 травня 2010
o widzę spore barki szkoda tylko ze zdjęcie takie słabe jakościowo