kupa na stojąco
Komentarze (10)
Аккаунт удален
22 мая 2010
no widac cwiczysz;]
RAMIX
22 мая 2010
:D sory ujęło mi sie to od chłopaków ode mnie z siłki to samo co wyrzeźbił zagęścił i skatował to znaczy w sumie to wszystko pozdro
Аккаунт удален
22 мая 2010
tez nie wiem ocb z tym wchodził łapkę :|
Аккаунт удален
22 мая 2010
wchodził łapkę???
Аккаунт удален
22 мая 2010
Dobra sylwetka ;)
CofnijSie
22 мая 2010
nie chciałbym sie znaleśc na miejscu tego telefonu.. ;)
Аккаунт удален
22 мая 2010
wchodził łapkę ?
RAMIX
22 мая 2010
:) nieźle nieźle kolego jak bym tak wchodził łapkę jak ty pewnie tez koło tego miał pozdro
Аккаунт удален
22 мая 2010
42-43
Аккаунт удален
22 мая 2010
jest kozacko , ile w lapie :D?