kulturystyka - fotki klanowiczów cz.5 | Fotka.com

kulturystyka

kupa na stojąco

Komentarze (10)

no widac cwiczysz;]
22 мая 2010
:D sory ujęło mi sie to od chłopaków ode mnie z siłki to samo co wyrzeźbił zagęścił i skatował to znaczy w sumie to wszystko pozdro
tez nie wiem ocb z tym wchodził łapkę :|
wchodził łapkę???
Dobra sylwetka ;)
22 мая 2010
nie chciałbym sie znaleśc na miejscu tego telefonu.. ;)
wchodził łapkę ?
22 мая 2010
:) nieźle nieźle kolego jak bym tak wchodził łapkę jak ty pewnie tez koło tego miał pozdro
42-43
jest kozacko , ile w lapie :D?