Komentarze (11)
Konto usunięte
31 Mayo 2010
Biesy i Czady;], wszystkie doliny zalane piekielna smyką;]!!!
hidek
31 Mayo 2010
Zacnie! I c$%!#j!
Konto usunięte
14 Marzo 2010
czad :)
shinobipl
14 Marzo 2010
Byłem rozbity z kumplami na przeciw ^^, nasz slogan: " Jak bym był zjarany to bym z stąd spierdolił" :D
Konto usunięte
6 Marzo 2010
To by się nadawało na tytuł jakiejś komedii ;D
Konto usunięte
6 Marzo 2010
...a "c%$!#j" byl zawsze najlepszym argumentem...ja mawia niejaki, blizej znany lub nie Tytus ;) pozdro
Konto usunięte
5 Marzo 2010
I c$%#!j xd
Konto usunięte
5 Marzo 2010
skadś to znam wspieranie bieszczadzkiego kielonka lol :D
Konto usunięte
4 Marzo 2010
genialne hasło. xD
Konto usunięte
4 Marzo 2010
Prosty napis i wszystko jasne xd
Konto usunięte
4 Marzo 2010
:DDDD