Komentarze (5)
Akun dihapus
8 Mei 2010
No mnie 3 razy zdeptali. Ale było warto. Coma, ah.
Akun dihapus
6 Mei 2010
Koncert Comy. A niby dlaczego nie? ;>
Akun dihapus
5 Mei 2010
Coma - Lśniene ah ;D
Akun dihapus
5 Mei 2010
jak comy, to nie polecam tam pogować XD
Akun dihapus
5 Mei 2010
Koncert Comy ? :D