Komentarze (18)
Account deleted
31 Diciembre 2010
ten to komenty wali masowo...
Account deleted
31 Diciembre 2010
:)
glous
21 Septiembre 2010
Fajny mur :)
BlackTiril
7 Septiembre 2010
A na woodstock bez glanów :D ? ja właściwie chodzę w ciągu wszystkich pór roku gdyż bez nich wchodzić w pogo na koncertach = ryzykiem wybitych palców u nóg w moim przypadku 3razy.
Account deleted
1 Septiembre 2010
też je kocham ;D
Account deleted
1 Septiembre 2010
Glany :zakochany: .
Account deleted
27 Agosto 2010
a ja zimy.. ;/
Account deleted
26 Agosto 2010
przecież to co się dzieje w tym roku latem to jest masakra . jesieni to się tym bardziej obawiam . ;((
Account deleted
26 Agosto 2010
hah u mnie takie samo
Account deleted
26 Agosto 2010
u mnie takie lato że mylę je z jesienią ;)
Account deleted
26 Agosto 2010
Ja tam w lato w glanach nie chodzę.
Account deleted
26 Agosto 2010
a moje stoją w polsce w piwnicy buuu :'(
Account deleted
26 Agosto 2010
Większość tutaj ma glany -_-
Account deleted
26 Agosto 2010
uuuuu :d je też mam glany :D
Account deleted
26 Agosto 2010
Sosnowiec to Zagłębie a nie Śląsk :nie: Gorole... :ziober2:
Account deleted
25 Agosto 2010
specjalnie jechałeś ze śląska do wielkopolski ? ;)
Account deleted
25 Agosto 2010
Ej ! Ja kiedyś pod tym murem robiłem koopę !!!
Account deleted
25 Agosto 2010
Nasuwa mi sie:"I jak ja sie w to wpakowalam???"