Komentarze (3)
Cont șters
25 August 2010
Świetny
Cont șters
25 August 2010
Piękny V-Rod... Jak tak na niego patrzę, później na swoje bazgroły, to aż mi się chce śmiać:D Myślałem że coś fajnego zrobiłem, a tu kicha xD
Cont șters
24 August 2010
to teraz coś dla wielbicieli jednośladów :* pozdrawiam