Komentarze (15)
Обліковий запис видалено
7 грудня 2010
W!%#$bisty szkic, ale szkoda, ze nie twoj.. ;)
Обліковий запис видалено
28 жовтня 2010
świetne ;))
Обліковий запис видалено
27 жовтня 2010
gratuluje talentu ;) to jest wprost genialne ;)
Обліковий запис видалено
27 жовтня 2010
:kv3:nie uwieirze że to jest naszkicowane no po prostu niemogę
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
na stos z oszustami!! :diablica:
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
a kto powiedział ze o rysunku? :| ja ogólnie mówię- w klanie rock/metal nie ma miejsca dla oszustów!
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
a to klan o rysunku czy o muzyce ?...:kosmita:
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
a juz sie nimi tak podjarałam ; x
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
rysunki nie jej, ale trzeba przyznać, że talent ma ktoś niesamowity.. :)
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
Ogolnie rysunki nie są jej, jak i zdjęcia na profilu. Ale tym drugim już się zajęłam ;p
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
koleżanko, to chyba nie jest twój podpis.. rzuca się to w oczy. a może znowu coś dorysowałaś hę? popieram koleżankę z dołu- nie ma tu w klanie miejsca dla takich osób.
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
Fu** Nie trawię osób, które ściągają czyjeś prace i się pod nimi podpisują. Moderator powinien usunąć obrazki od wiczycaxd i wykluczyć ją z klanu. Ostatnio bałagan się tutaj robi.
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
Fotki Brookelle Bones? Ciekawe co na to modorator... :woot:
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
A tak na marginesie to po co nam fejk w klanie?
Обліковий запис видалено
15 серпня 2010
znajdzcie moją strone o wilkach ;D