Komentarze (31)
Účet je odstraněn
6 dubna 2013
cudowne
Účet je odstraněn
20 dubna 2011
piękne : )
Účet je odstraněn
19 dubna 2011
Świetne.
Účet je odstraněn
6 prosince 2010
niesamowite....
bardzo mi się podoba
bardzo mi się podoba
Účet je odstraněn
23 října 2010
.najlepsi przyjaciele , , ,
Účet je odstraněn
15 října 2010
Jakie to zajebiaszcze;d;
Účet je odstraněn
15 září 2010
;0 zatkało mnie ! uhh ;)
Účet je odstraněn
1 září 2010
Świetne!
Účet je odstraněn
26 srpna 2010
od razu przyszła mi na myśl powieść Alice Borchardt "Noc wilka"
Účet je odstraněn
26 srpna 2010
nieważne czyje,ważne,że piękne :)
Účet je odstraněn
25 srpna 2010
Gdyby to było narysowane przez kogoś z forki to ok . Ale ten obrazek jest dostępny w google od pierdyliarda lat ....
Účet je odstraněn
21 srpna 2010
Jest genialne :D
Účet je odstraněn
20 srpna 2010
fantastyczne...
Concupiscentia
16 srpna 2010
mmm.. wilki! :)) kocham te zwierzaki
Rysunek super. :))
Rysunek super. :))
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
HA! wiedziałam, że to nie jej ^^ jak to ujęłam wcześniej: "wspaniały talent KTOŚ ma"
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
http://jocarra.deviantart.com/art/Wolf-Mates-13495504?q=boost:popular wolf&qo=52
Też zazdroszczę talentu prawdziwej autorki tego obrazu. Autorka ma 25 lat i mieszka w Kanadzie. I nie interesuje mnie wymówka "Bo mi się podobało i dodałam" to jest album "Nasza twórczość" Sorry... ale FAKE
Też zazdroszczę talentu prawdziwej autorki tego obrazu. Autorka ma 25 lat i mieszka w Kanadzie. I nie interesuje mnie wymówka "Bo mi się podobało i dodałam" to jest album "Nasza twórczość" Sorry... ale FAKE
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
zazdroszczę talentu
Účet je odstraněn
13 srpna 2010
prześliczny rysunek
Účet je odstraněn
13 srpna 2010
:szok:
Účet je odstraněn
12 srpna 2010
Nic dodać nic ująć. Cudo :)
Účet je odstraněn
12 srpna 2010
Wspaniały obraz!
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
kocham wilki i psy, piękne :))
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
Nie żebym była złośliwa, ale widziałam na deviantart ;)
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
wilki! piękność.. wyszło genialnie :) cieszę się że ktoś też się nimi tak interesuje :D
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
:szok:
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
łaaaa! Świetne :zakochany:
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
sliczne:-)
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
piękne... :)
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
mm cudownie :) wspaniały talent ktoś ma :) pewnie dużo czasu zajęło to arcydzieło.. jestem pod wrażeniem..
MojaMuzykaToTy
11 srpna 2010
Piękne ! ^^
Účet je odstraněn
11 srpna 2010
:)