Komentarze (26)
Обліковий запис видалено
27 березня 2011
Cóż tu dużo mówić.. Po prostu piękna jesteś.! ^^
RUIVA
24 березня 2011
o! ten gorset mi się podoba!! :w00t:
Обліковий запис видалено
24 березня 2011
jak Amy Lee super
Обліковий запис видалено
19 вересня 2010
jest cudna ;P
Обліковий запис видалено
31 серпня 2010
piekna kobieta
Обліковий запис видалено
18 серпня 2010
Długie włosy są the best ;) moje niestety nie chcą szybko rosnąć xP
Обліковий запис видалено
17 серпня 2010
typowa, dziewczeca uroda. Nie scinaj wlosow, bo to wszystko straci urok. Szkoda, ze tlo takie z lekka do dupy...
Обліковий запис видалено
16 серпня 2010
zajebiste wszystko :)
Обліковий запис видалено
13 серпня 2010
Boska a fota tez bardzo fajna :) pozdro .! ;D
Обліковий запис видалено
13 серпня 2010
śliczny uśmiech ;>
Обліковий запис видалено
11 серпня 2010
jak można popatrzeć na scenerie jak główną postacią jest piękna Panna w czarnej boskiej i ładnym uśmiechem ^^
Обліковий запис видалено
11 серпня 2010
Masz rację. Czym że byłaby ta a bez tego uśmiechu :)
Ela
11 серпня 2010
nice
hidek
11 серпня 2010
wszyscy a a a, a tu uśmiech jest fajny!
Обліковий запис видалено
10 серпня 2010
jeśli to w kiblu to być może dla dobrego światła? xD taa... kieca niezła :D
Обліковий запис видалено
9 серпня 2010
wdzianko super ;)
Обліковий запис видалено
9 серпня 2010
piękna a:)
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
boska :)
hidek
8 серпня 2010
kto by kurde patrzył na scenerie?
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
sceneria zle dobrana ale panna urokliwa i kiece ma niczego sobie
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
kuchnia czy łazienka? : >
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
Ideał ;)
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
Kafelki :/
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
skądś panią kojarzę ;)
hidek
8 серпня 2010
mmmm hm!
Обліковий запис видалено
8 серпня 2010
Ladna