Acid Drinkers
Komentarze (18)
Account deleted
4 November 2010
najlepsi :D
DrugDealer
2 August 2010
BARMY ARMY!!! ;d
Account deleted
30 May 2010
to fakt i to od wielu lat
Account deleted
29 May 2010
Dają czadu ;)
Prostitute4Money
29 May 2010
Jak mnie śmieszy jak na okładkach każdemu każą układać się tak by wyglądać "męsko" i każdy ma te ręce przy c#!%$ju i rozstawione nogi choćby jego charakter był całkowicie pokojowy
Account deleted
28 May 2010
tyle lat i trzymają poziom - wszystko inne się rozpieprza illusion itd
Account deleted
28 May 2010
nie ma chyba drugiej takiej kapeli:D co tak optymistycznie nastawia;D jak kwasiaki;D
Account deleted
17 May 2010
''Kwasożłopy'' !!!! uwielbiam ich !!
Ranzatsu
14 May 2010
SILVER MEAT MACHINE !!
fiwabar
21 January 2010
mają świetny heavy-thrashowy styl, bardzo rozpoznawalny i nie kiedy powalone pozytywnie piosenki:D
Account deleted
8 December 2009
Titus K#!%$WA poprostu Titus.
Account deleted
10 September 2009
wszędzie gdzie jadę grają tam Acid... znudzili mi się.... ;/
Account deleted
28 August 2009
bylem na ich koncercie 'D tacy sobie
Account deleted
5 August 2009
Uwielbiam ich! Był ktoś moze na Hunter Fest? Tam nieźle dali czadu!:D
Account deleted
20 June 2009
Nie ma co, Titus to chodzący rock and roll ;]
Account deleted
10 June 2009
Nie Trawię Ich Muzyki...
Account deleted
8 June 2009
wczoraj na wrock for freedom było genialnie, aczkolwiek krotko. ubóstwiam ich. są moim numerem 1. zajebiści. Olass rozwal wszystkich tam na górze :D
Account deleted
3 June 2009
best of the best kalepla !!! R.I.P. Olass, zawsze zostaniesz w naszej pamięci...