Komentarze (10)
Účet je odstraněn
8 sierpnia 2010
hah, pierwsza myśl, która wpadła mi do głowy to Manowar. Widzę po komentarzu autorki, że się nie myliłem co do inspiracji :)
Účet je odstraněn
6 sierpnia 2010
po prostu świetne ! : D ; )
Účet je odstraněn
6 sierpnia 2010
rysowałam to wzorując się na okładkach Manowara ;]
Účet je odstraněn
6 sierpnia 2010
a mnie się kojarzy z okładką Manowara:P
Účet je odstraněn
5 sierpnia 2010
prawie jak alagai ;P
Účet je odstraněn
3 sierpnia 2010
Ładnie :rock: Prawie jak Ken Kelly ;)
Účet je odstraněn
2 sierpnia 2010
Mi się podoba,kojarzy mi się mocno z mitologią nordycką i ze Skandynawią:)
Účet je odstraněn
2 sierpnia 2010
wiem, lewa też :P na usprawiedliwienie mogę dodać, że to był jeden z pierwszych rysunków, gdzie anatomia była najbardziej wyeksponowana :P zatem błagam o litość! xP
Účet je odstraněn
2 sierpnia 2010
lewa też...
Účet je odstraněn
1 sierpnia 2010
prawa ręka schrzaniona, ale i tak daje radę z toporem xD