Komentarze (13)
Cuenta eliminada
19 Enero 2011
fajne:) krew...
Cuenta eliminada
23 Agosto 2010
Dżemik, keczap, powidła, szminka, czy farba? :ninja:
Cuenta eliminada
9 Julio 2010
kiedy to zdjęcie powstało nikt o Zmierzchu jeszcze nie słyszał:))
Cuenta eliminada
9 Julio 2010
Zmierzch?:D
Cuenta eliminada
7 Julio 2010
ochlapała się powidłami :pavarotti:
Cuenta eliminada
6 Julio 2010
Zjawiskowe ! :)
Cuenta eliminada
6 Julio 2010
no fajny ten motyw z krwią:D
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
to nie dżemik:D
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
dżemik się rozmazał ;)
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
WoW :D
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
Twórcze ;)
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
Fajne ;)
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
super:D