Komentarze (4)
Account deleted
24 July 2010
no i fajny kawałek i foto też fajne:))
ananananas
29 June 2010
do zdjęcia, na przykład? ..
themot
29 June 2010
tak,to punkowy kawalek.a do czego pasi?
Account deleted
29 June 2010
...nie mogę uciekac choć ktoś mnie goni...przykładam pistolet do swej skroni nie wezmą mnie żywce mam nowy plan no pasaran no pasaran:D-co prawda to kawałek punkowy ale pasi tekst hehe:D