Komentarze (13)
Konto usunięte
19 января 2011
fajne zdj :)
Konto usunięte
30 декабря 2010
to jest świetne!
Konto usunięte
11 сентября 2010
fest świetne
Konto usunięte
6 сентября 2010
mega ^^
ProvehitoInAltum
1 августа 2010
;o
super.
super.
Konto usunięte
31 июля 2010
ja chce taka sukienke do slubu ;d
Konto usunięte
29 июня 2010
wow, niesamowite zdjęcie
Konto usunięte
26 июня 2010
świetna fota ;)
Konto usunięte
26 июня 2010
troche brudna jest ;P
i przepraszam jeśli uraziłam czyjeś poglądy religijne tym zdjęciem : ))
i przepraszam jeśli uraziłam czyjeś poglądy religijne tym zdjęciem : ))
roxyMoNiA
26 июня 2010
taaa... tylko że wtedy musiałaby trzymać się na rękach i już nie wyglądało by to tak "luźno" i fajnie...
Konto usunięte
26 июня 2010
jeahhh:) fajne...:)jeszcze gdyby ta byla z lekka brudna...a jej tak dwie stopy wisialy no no cudenko
roxyMoNiA
26 июня 2010
i weszła na okno...haha ;P Ale dobre jest :)
Konto usunięte
25 июня 2010
Extra:)