tajemniczy żubr ^^
Komentarze (13)
Cont șters
2 Julio 2010
nie zaczepiaj żubra! heh
Cont șters
14 Mayo 2010
haha... supcio :)
Cont șters
20 Diciembre 2009
gangsta żubr!!!!!!
Cont șters
3 Diciembre 2009
Oj , oj .:D
gonzo21984
2 Septiembre 2009
kufelek mniam mniam
Cont șters
30 Julio 2009
haahah Dobree!!
Shinigami6
15 Julio 2009
ala top gun :p
Cont șters
30 Junio 2009
żubr lubi sie stawiac :D
Cont șters
19 Junio 2009
Hehehe fajne fajne :D
Cont șters
16 Junio 2009
wieczorem żubr podchodzi bardziej :)
Cont șters
13 Junio 2009
dobrze posiedziec przy zubrze :)
Cont șters
13 Junio 2009
dobre :D
Cont șters
13 Junio 2009
;]
